نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان با اشاره به مصوبه اخیر دولت در زمینه «مشروط شدن پرداخت یارانه نقدی به موالید جدید» آن را دهن‌کجی به سیاست‌های افزایش جمعیت و فرزندآوری دانست و از دولت خواست در این‌باره به مردم پاسخ قانع کننده‌ای بدهد.

مصوبه «مشروط شدن پرداخت یارانه نقدی به موالید» دهن‌کجی به سیاست‌های افزایش جمعیت استآیت‌الله محسن حیدری، با اشاره به مصوبه اخیر دولت در زمینه «مشروط شدن پرداخت یارانه نقدی به موالید جدید» آن را بر خلاف سیاست‌های کلی نظام و قانون مصوب مجلس درباره یارانه‌ها و دهن‌کجی به سیاست‌های افزایش جمعیت و فرزندآوری دانست.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان گفت: دولت درباره مصوبه «مشروط شدن پرداخت یارانه نقدی به موالید جدید» به مردم پاسخ قانع کننده داشته باشند در غیر این صورت باید خود را ملزم به رعایت قانون  بدانند.

وی با بیان اینکه برخی مسئولان در اجرای سیاست‌های جدید نظام درباره فرزندآوری اعلام آمادگی کردند، گفت: اما عملا شاهد تحقق این وعده نیستیم. بر اساس گزارش‌های رسیده، فرزند چهارم تحت پوشش بیمه نیست و والدین مجبور به پرداخت هزینه به صورت آزاد هستند و این نشان می‌دهد مسئولان در عمل به اجرای این سیاست‌ها ملتزم و مقید نیستند.

××××××××××××××××××××××××

منبع:میزان

#صبای عدالت اریانا

#SAAOK

توسط goodnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *