فرمانده ناجا گفت: بخشی از این اتفاقات غیرعمدی بوده و البته در مواردی هم عمدا آتش سوزی صورت گرفته که تعدادی شناسایی و دستگیر شده‌اند.

سردار حسین اشتری در حاشیه رزمایش ارتقاء توان و تحرک عملیاتی پلیس، درباره وقوع برخی آتش سوزی‌ها در کشور و احتمال عمدی بودن این دست از اقدامات نیز اظهار داشت: نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های مسئول در این حوزه، موضوع را بررسی کرده و روند بررسی‌ها ادامه دارد؛ بخشی از این اتفاقات غیرعمدی بوده و البته در مواردی هم عمدا آتش سوزی صورت گرفته که تعدادی شناسایی و دستگیر شده و به زودی نتایج تحقیقات، بررسی‌ها و اقدامات پلیس اعلام می‌شود.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا نیروی انتظامی به موضوع مسکن همانند بازار سکه و ارز ورود پیدا می‌کند یا خیر؟ خاطر نشان کرد: یکی از وظایف اصلی پلیس امنیت اقتصادی برخورد با مفاسد اقتصادی است و در این حوزه مفسدان اقتصادی را شناسایی و دستگیر می‌کند، البته ما در هر حوزه‌ای متوجه فساد شویم، موضوع را به مسئولان امر گزارش و با هماهنگی دستگاه قضائی با فساد در هر بخشی برخورد می‌کنیم و در این زمینه کوتاه نمی‌آییم.

فرمانده ناجا در بخش پایانی سخنان خود در پاسخ به سوالی درباره سفر‌های مردم با توجه به تعطیلات تابستان پیش رو و موضوع کرونا عنوان کرد: به هموطنان عزیز توصیه می‌کنم مصوبات ستاد ملی کرونا را جدی بگیرند و به موضوعات مورد تاکید، توجه کنند چرا که مصوبات برای تامین سلامت مردم است.

************************************

منبع:میزان

#صبای عدالت اریانا

#saaok

توسط goodnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *