معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با اشاره به لزوم بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها از جمله ظریفت صنایع دفاعی برای حل مشکلات صنعت خودروسازی، گفت: خوشبختانه نیرو‌های مسلح با تکیه بر ظرفیت‌های درونی و با روحیه جهادی توانستند مشکلات را زیر فشار تحریم‌ها حل کنند.

سردار سنایی‌راد: از ظرفیت صنایع دفاعی برای رفع مشکلات صنعت خودروسازی استفاده شودسردار رسول سنایی‌راد در گفت‌وگو با  میزان، با اشاره به بیانات راهگشای مقام معظم رهبری  در دیدار تصویری اخیر با هئیت دولت ، حمایت از دولت‌ها و راهبری برای توفیق دولت‌ها را از ابعاد سیره مقام معظم رهبری برشمرد و گفت: قوه مجریه در متن میدان کار است و توفیق آن رضایت‌مندی مردم در راستای حل مشکلات نظام است.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با تأکید براینکه مشارکت وزارت دفاع به معنای انحصار صنعت دفاعی در این ماجرا نیست، تصریح کرد: هدف کمک به دولت با استفاده از ظرفیت‌های دفاعی کشور برای حل مشکلات جامعه است که مورد تأکید مقام معظم رهبری به شکل خاص است.

سنایی راد با بیان اینکه این سابقه همکاری در حوزه خودروسازی بین نیرو‌های مسلح و صنعت خودرو کشور در ساخت برخی قطعات در گذشته وجود داشته است، افزود: وزارت دفاع با ساماندهی و به‌ کارگیری ظرفیت‌های بیرونی توانسته است برخی قطعات مورد نیاز خود را تولید کند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا ادامه داد: دولت دوازدهم در سال آخر عمر خود به سر می‌برد و باتوجه به شرایط حاکم برکشور نوع نگاه به دولت در دیدار مقام معظم رهبری به این شکل بوده که یک سال زمان کمی نیست.

وی با تأکید براینکه نباید به این یک سال عنوان وقت اضافه نگاه کرد، اضافه کرد: دولت به دنبال حل مشکلات و انجام وظایف خود باشد.

سنایی راد با اشاره به سیاست فشار حداکثری در دستور کار دشمن، افزایش تحریم‌ها را ابزار دشمن برای تحقق هدف کثیف‌شان دانست و تصریح کرد: حل مشکلات مردم خنثی سازی راهبرد دشمن است.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با تأکید بر نقش مهم دولت جهت عبور از این شرایط، بهره‌مندی از ظرفیت نهضت قطعه‌سازی نیرو‌های مسلح را در حوزه خودروسازی از محور‌های اصلی بیانات مقام معظم رهبری برشمرد و گفت: باید در جهت کمک به صنعت خودروسازی از این ظرفیت‌ها استفاده شود.

وی با بیان اینکه دغدغه مردم در حوزه خودروسازی زیاد است، اضافه کرد: نیاز مردم به راحتی برآورده نمی‌شود و کاهش تولید در صنعت خودروسازی موجب نگرانی در این صنعت شده و فشار بر مردم زیاد است.

سنایی راد با اشاره به لزوم بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها از جمله ظریفت صنایع دفاعی برای حل مشکلات صنعت خودروسازی، تصریح کرد: خوشبختانه نیرو‌های مسلح با تکیه بر ظرفیت‌های درونی و با روحیه جهادی توانستند مشکلات را زیر فشار تحریم‌ها حل کنند.

وی بر رکورد زنی قرارگاه سازندگی در حوزه سازندگی در کشور تأکید کرد و افزود: علاوه بر رکورد‌های خوب در حوزه سازندگی در حوزه‌های مختلف از جمله تکنولوژی پیشرفته (های‌تک=high-tech) افتخارات خوبی کسب کرده است.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با اشاره به اینکه کشور ما امروز در عرصه نفت و گاز دچار مشکل نیست، اضافه کرد: با توجه به ظرفیت پالایشگاه‌ها دولت می‌تواند جلوی خام فروشی را بگیرد و در سایر بخش‌ها می‌توان چنین موفقیت‌هایی را کسب کرد.

**********************************************
منبع : میزان
#صبای عدالت آریانا
#SAAOK

توسط goodnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *