خبرگزاری میزان-عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: شاید ارزش معنوی سفر و حضور رییس قوه قضاییه در این استان بیش از ارزش مادی آن باشد لذا این سفر و حضور، حضوری قابل تقدیر است و ما احساس کردیم در مبارزه با فساد در مجلس تنها نیستیم.
سید غنی نظری در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به سفر استانی رئیس قوه قضائیه به استان اردبیل که  هجدهمین سفر استانی
آیت الله ریسی به منظور بازدید و احصاء میدانی مشکلات و دیدار رودررو با مردم بود، گفت: حضور آیت الله رئیسی در استان اردبیل با وجود شرایط کرونایی و به نوعی در غیاب رئیس جمهور که به هیچ استانی سفر نمی‌کند، قابل تقدیر و تشکر است.

وی تاکید کرد: این سفر بارقه امیدی را در بین مردم ایجاد کرد.

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس بیان داشت: همچنین حضور آیت الله رئیسی در شورای اداری استان و دستور بررسی‌های قاطعی که در مورد تقاضا‌های نمایندگان و استاندار صادر کردند از جمله حُسن‌های سفر رئیس قوه قضائیه به استان اردبیل بود.

به قیمت هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان به یک شخص که ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی بانکی داشته!

نظری با اشاره به دستورات رئیس قوه قضاییه درباره تعیین تکلیف شرکت کشت و صنعت مغان، گفت: این شرکت با قیمت ارزان فروخته شده است؛ یعنی به قیمت هزار و ۷۰۰  میلیارد تومان به یک شخص که ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی بانکی داشته است.

وی تاکید کرد: در این زمینه آیت‌الله رئیسی ۶ دستور بسیار مناسب را در راستای تعیین تکلیف شرکت کشت و صنعت مغان صادر کردند که مجلس از طریق دیوان محاسبات کمک‌رسان این تصمیمات خواهد بود.

این نماینده مجلس اظهارداست:  در این زمینه سازمان بازرسی مکلف شد تا برآورد اولیه‌ای داشته باشد لذا در حال حاضر همه به این نتیجه رسیدند که در این پرونده به بیت‌المال تعرض شده است و این شرکت به یک دهم قیمت به فروش رسیده است.

وی تاکید کرد:  حضور آیت الله رئیسی در استان اردبیل و بررسی مشکلات در این حوزه به مقوله مبارزه با فساد کمک شایان توجه‌ای کرد. شاید ارزش معنوی سفر و حضور رییس قوه قضاییه در استان اردبیل بیش از ارزش مادی آن باشد لذا این سفر و حضور، حضوری قابل تقدیر است و ما احساس کردیم در مبارزه با فساد در مجلس تنها نیست

********************************************
منبع : میزان
#صبای عدالت آریانا
#SAAOK

توسط goodnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *