سخنگوی دولت گفت: رئیس جمهور به وزیر اطلاعات دستور دادند تا در اسرع وقت، ضمن بررسی چگونگی انتشار و انتقال فایل صوتی ظریف به رسانه‌های معاند خارجی، گزارش آن ارائه داده شود و با مسببین آن، برخورد‌های لازم صورت بگیرد.

 علی ربیعی در نشست خبری هفتگی وبیناری خود با اصحاب رسانه، با اشاره به انتشار فایل مصاحبه با آقای ظریف اظهارداشت: فایل مصاحبه با آقای ظریف، به دلایلی کاملا روشن که ابعاد آن هنوز مشخص نیست و توسط افرادی که هویت آن‌ها در حال بررسی است، به سرقت رفته و توسط تلویزیون پترودلاری کینه‌توز که با دلار‌های نفتی اداره می‌شود و از روز تاسیس، طرفدار سرسخت رنج و تحریم مردم ایران بوده منتشر شد.

وی افزود: گفتگو با وزیر خارجه به عنوان عضو دولت، با هدف جمع‌بندی فعالیت‌ها و اقدامات در پایان دولت انجام شد که امری مرسوم است و در همه دولت‌ها انجام میشود

ربیعی گفت: رییس جمهور به وزیر اطلاعات دستور دادند تا در اسرع وقت، ضمن بررسی چگونگی انتشار و انتقال فایل صوتی آقای ظریف به رسانه‌های معاند خارجی، گزارش آن ارائه داده شود و با مسببین آن، برخورد‌های لازم صورت بگیرد.

سخنگوی دولت اظهار داشت: مطابق با برنامه از پیش تعیین شده، نسخه‌ای از این گفتگو‌ها به منظور استفاده سیاستگذاران آینده و نسخه‌ای هم برای استفاده عموم مردم که بیش از حد تخصصی و خسته‌کننده نباشد، تهیه شده و در آینده نزدیک به انتشار عمومی خواهد رسید.

وی بیان کرد: کسی نمی‌تواند در تبعیت دکتر ظریف از رهبری و عمق دوستی او به همه سربازان وطن از جمله سردار سلیمانی شبهه و تردید ایجاد کند.همه ما از جمله آقای ظریف، سرباز این نظام هستیم و او در حال حاضر، در خط اول مبارزه با دشمن در جبهه رفع تحریم‌های ظالمانه علیه ایران است.

ربیعی با بیان اینکه ربایش اسناد، توطیه‌ای علیه دولت و نظام و منافع ملی بود‌، گفت: جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیرو‌های مسلح در جمهوری اسلامی، خدشه‌ناپذیر است.

سخنگوی دولت عنوان کرد: یاد سردار سرافراز شهید سلیمانی که فداکارانه مقابل متجاوزان ایستاد و بخاطر رشادت‌ها و اقداماتش برای وطن، به قهرمان و سرمایه اجتماعی کشورمان تبدیل شد، برای مردم ایران، همواره گرامی است. همه جهان دید و تاریخ ثبت کرد که چطور ترور سلیمانی توسط دولت جنایتکار آمریکا، همه ایران را سوگوار کرد.

******************************
منبع : میزان

توسط goodnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *