روابط عمومی کل سپاه در پی درگذشت هنرمند نامدار انقلاب و سپاه سرافراز مرحوم «محمدرضا قادری» پیام تسلیت صادر کرد.

بنا به اعلام سپاه نیوز، در پی درگذشت هنرمند نامدار و راستین انقلاب و سپاه سرافراز مرحوم محمدرضا قادری که آثارش بر پیشانی و دیواره‌های شهر پیام آور حماسه مقاومت، ایثار و فداکاری فرزندان این سرزمین بود، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون

درگذشت هنرمند متعهد، رسالت آشنا و ارزشمند سرهنگ پاسدار بازنشسته مرحوم محمدرضا قادری از پیشتازان و فعالان هنر‌های تجسمی انقلاب را به خانواده مکرم و همسنگران دیرین ایشان در خانواده تبلیغات و روابط عمومی سپاه و جامعه هنری کشور تسلیت و تعزیت عرض می‌کنیم.

او در زمره هنرمندان انقلاب خوش درخشید و آثارش که بر پیشانی و دیواره‌های شهر پیام‌آور حماسه مقاومت، ایثار و فداکاری فرزندان این سرزمین برابر اشغالگران بعثی بود با گذشت سه دهه از دفاع مقدس هنوز الهام بخش و در حافظه پیشکسوتان جهاد و شهادت یادآور عزت، شرافت و عظمت ملت عظیم الشان ایران است.

تلاش‌های بی‌وقفه و مجاهدانه این هنرمند نامدار و راستین را پاس میداریم و با درود و صلوات بر روح پاکش، از خدای بزرگ طلب می‌کنیم او را غریق رحمت واسعه الهی و با همسنگران شهیدش محشور و خانواده و علاقمندان وی بویژه جامعه هنرمندان انقلاب و سپاه سرافراز را در غم فقدان آن عزیز؛ صبر، شکیبایی و سکینه قلبی عطا فرماید.

*******************
منبع : میزان
#صبای عدالت آریانا

توسط goodnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *