مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان به یک سفر بسیار مهم و سرنوشت‌ساز رفته است.

مهدی تاج شب گذشته (دوشنبه) هنگ‌کنگ را به مقصد اروپا ترک کرد تا مقدمات فسخ قرارداد مارک ویلموتس را مهیا کند. مسئولان فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی برای جدایی به توافقات شفاهی دست یافتند و تنها برای قطعی شدن این اتفاق، باید جلسات دیگری با هم داشته باشند.

با توجه به اتفاقاتی که طی یک هفته گذشته رقم خورده، جدایی ویلموتس حتمی است. از سوی دیگر، مسئولان فدراسیون فوتبال در مورد انتخاب جانشین ویلموتس سکوت اختیار کرده‌اند، اما یکی از نزدیکان به فدراسیون، بحث حضور برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت تیم ملی را قطعی دانست.

با این حساب، برانکو حتما سرمربی جدید تیم ملی است و به زودی راهی تهران می‌شود تا ضمن پیگیری مطالباتش از باشگاه پرسپولیس، به صورت رسمی با فدراسیون فوتبال کشورمان عقدقرارداد کند.

با این حال، مباحث دیگری هم در میان است. از یک سو، نام یک مربی ایرانی برای هدایت تیم ملی مطرح شده و از طرف دیگر، برخی اعتقاد دارند انتخاب برانکو می‌تواند تیم ملی را وارد چالش‌های جدی مثل انتقاد طرفداران کارلوس کی‌روش کند و قطعا استقلالی‌ها را به فضای دوقطبی می‌کشاند و از آنجا که برانکو سابقا سرمربی پرسپولیس بوده، حساسیت‌هایی را برای هواداران دیگر تیم تهرانی پیش می‌آورد. 

منبع : میزان

saaok#

صبای آریانا#

توسط goodnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *