رئیس‌جمهور جمعه به استان گیلان سفر می‌کند

رئیس‌جمهور جمعه به استان گیلان سفر می‌کند

استاندار گیلان از سفر رئیس‌جمهور در روز جمعه به گیلان خبر داد و گفت: سفر آیت‌الله رئیسی به گیلان دستاوردهای خوبی را نصیب استان می‌کند.

 اسدالله عباسی پیش‌ازظهر امروز در جلسه برنامه‌ریزی سفر هیأت دولت به استان گیلان اظهار داشت: از این سفر استانی رئیس جمهور و هیأت دولت به گیلان دستاوردهای خوبی نصیب استان می‌شود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان حضور وزرای دولت در شهرستان‌های استان برای رصد و بررسی مشکلات را مورد اشاره قرار داد و افزود: وزرا با حضور در شهرستان‌ها موضوعات شهرستانی و مسائل استانی را به رئیس جمهور گزارش می‌دهند.

وی با اشاره به سفر عصر امروز وزیر راه و شهرسازی به گیلان برای کلنگ‌زنی احداث پل مرزی آستارا گفت: با احداث این پل ظرفیت عبور به دو برابر افزایش پیدا می‌کند زیرا ظرفیت عبور از مرز منجر به توقف کامیون‌ها و ایجاد صف طولانی برای رانندگان می‌شود.

 

استاندار گیلان با تأکید بر اهمیت این سفر استانی رئیس جمهور برای برطرف شدن مشکلات و چالش‌های استان خاطرنشان کرد: مطمئناً سفر آیت‌الله رئیسی و اعضای هیأت دولت سیزدهم به گیلان مایه برکت و گشایش برای مردم استان خواهد بود.

به گزارش تسنیم، این جلسه برنامه‌ریزی سفر هیأت دولت به گیلان پیش‌ازظهر امروز با حضور مسئولان نهاد ریاست‌جمهوری، فرمانداران و شماری از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان گیلان برگزار شد.

در این نشست هریک از فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان از اقدامات انجام‌شده در شهرستان خود و پیش‌بینی‌های لازم برای سفر رئیس جمهور به استان گیلان گزارشی را ارائه کردند.

منبع : تسنیم

توسط goodnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *