رئیس کل دادگستری استان کردستان درباره فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر کشته شدن یک شهروند در داخل خودرو در سنندج گفت: در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شده است.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسین حسینی رئیس کل دادگستری استان کردستان در گفت‌وگو با میزان در رابطه با اغتشاشات اخیر در استان اظهار کرد: جلسات شورای تامین در دادگستری استان برای رسیدگی به پرونده افراد دستگیر شده هر روز برگزار می شود. تا امروز افرادی که نقش موثری در اغتشاشات نداشتند آزاد شده اند و برای لیدر های پرونده قضایی تشکیل شده است.

وی افزود:شعب ویژه برای رسیدگی به پرونده لیدر های اغتشاشات در دادستانی، محاکم بدوی و تجدید نظر تشکیل شده است و به پرونده ها به صورت فوق العاده رسیدگی می شود.

رئیس کل دادگستری استان کردستان درباره فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر کشته شدن یک شهروند در داخل خودرو در سنندج گفت: در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شده است شب گذشته کارشناس پزشکی قانونی و کارشناس اسلحه برای بررسی جسد اقدامات لازم را انجام دادند.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسین حسینی خبر مجروح شدن دادستان عمومی و انقلاب سقز را تکذیب کرد.

رئیس کل دادگستری استان کردستان در رابطه با شایعه مجروح شدن دادستان سقز در اغتشاشات اخیر اظهار کرد: ادعای مطرح شده کذب است و چنین موضوعی صحت ندارد.

#موسسه_حقوقی_مباشرتی_صبای_عدالت_آریانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *